Fellne per golf.5.6.7pasat turan mercedes goma 2..

Shitet nga: Nexhi 11 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet per golf .5- 6 - 7 . Pasat Turan. Mercedes .Audi
Gomat jon te veres .2 copa jon 195/55R16 .. Dy jon 205/55R16 gomat jon mesatare per nje ver bajn ose 2 vera. ... kshtu jon ardh prej. CH
Nuk. xhindem n. ferizj po ne periferi te shtimes
Numri ne Viber+37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim