Fellne per golf

Shitet nga: Sefer 24 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I bejn golf 2 edhe opelit
2 guma i ka te reja te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim