Fellne per golf

Shitet nga: Bujar 09 Nën 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiren fellne te ardhura nga gjermania per golf 5 6 7 me goma m + s komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim