Fellne per golf

Shitet nga: Toni 09 Gsh 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet crom 225-40-18 jan te ardhura nga gjermania jan shum te rujshme baj ndrrim me naj par per pezho
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim