Fellne per gollf 4 gomat 15

Shitet nga: bertiii 20 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim