Fellne per gollf 4

Shitet nga: gxim 09 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum ne gjendje te mir jan numer 17 me goma te veres arsyja qe jam ti hek pom doken pak te mdhaj per gollf temin baj ndrrim me najpar ma te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim