Fellne per mercedes

Shitet nga: Gomisteria "Lumi" 27 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedez 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim