Fellne per mercedes

Shitet nga: Gomisteria LUMI 13 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim