Fellne per mercedes 16 coll

Shitet nga: fellne 16 Gsh 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim