Fellne per mercedes bandasha

Shitet nga: Xxxx 17 Nën 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne felga te mercedesit.
Fellnet jane te sapo ardhura nga Gjermania,
Jan shume te ruajtura nuk jan te lakuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim