Fellne per mercedes

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 25 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16,17 dhe 18 coll per mercedez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim