Fellne per mercedes

Shitet nga: Gomisteria "LUMI" 28 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim