Fellne per mercedes

Shitet nga: avni 17 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 coll me goma
te veres jan per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim