Fellne per mercedes

Shitet nga: Gomisteria LUMI 22 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim