Fellne per opell

Shitet nga: qendrim 22 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne i bajn opellit mercedesit jan 225 . 45 .17 jan me guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim