Fellne per peogeot 407

Shitet nga: vqlon 21 Tet 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per peogeot 407 5 vrima te pa pordorura ne ks bej ndrrim me fellne per peogeot 307 me 4 vrima qmimi 150 euro nr tel 045 500 586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim