Fellne per peuegot

Shitet nga: Ebi 26 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per peuegot 15 coll ne gjendje te mir nuk jan te demtune as nuj dridhin qmimi 130 me shtrafa ndersa pa shtrafa 100 fellnet shiten pa goma .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim