Fellne per renalut 16-qe -03

Shitet nga: ferizaj 19 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellenet per renault 16-qe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim