Fellne per vetura

Shitet nga: Drinos 13 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per vetura me 4 shtrafa dhe me guma, fellnet jan origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim