Fellne r16 him ndrim me fellne r 15

Shitet nga: fellne orginal renaultit megane r16 05 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne orginal te renaultit megane r16 him me drim me vetom r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim