Fellne shum te Mira pak te perdorura me goma te..

Shitet nga: Fellne. 049 300 507 04 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 245 / 45. /. 17 R Fellne me goma po thuajse te reja bajn per Audi :a3 ,a4 ,a5,a6,a7 te gjitha llojet
Golf 5,,6,,7
Mercedes etj me ni fjal shum te mira e ne gjendje perfekte janBejm ndrrim me iPhone 5s. 6


Na kontaktoni!!


049 300 507

044. 555 855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim