Fellne te alominit

Shitet nga: adem 16 Pri 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te sapo ardhura nga zvicrra me guma te reja shuuum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim