Fellne te aluminit 15 per opel

Shitet nga: Opel 20 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te aluminit per opel 15 coll pa guma per me shum info kontaktoni ne tel 045 598 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim