Fellne te aluminit jan 18 i kan gomat me vet i k..

Shitet nga: bedri qollaku 12 Shk 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan fellne te ardhura nga zvicrra jan te aluminit 18 i kan gomat e veres me vete bejn per bmw golf 2 golf 3 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim