Fellne te aluminit

Shitet nga: Toni 22 Pri 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te aluminit 17 jan per vetura sportive bejn per pezho,citroen,audi,ford etj per ma shum info ne tel 044-726-264 ju mirpres...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim