Fellne te pezhos

Shitet nga: Fari 28 Dhj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me gjith fellne

Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim