Fellne te vetures 18she -

Shitet nga: Mentor 26 Sht 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim