Fellne

Shitet nga: x-personi 04 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht 15-185-55 bandasht jan me goma 2 te veres dy te dimrit tel 045 309 772 qmimi 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim