Fellne

Shitet nga: fellne 23 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17zoll per golf.audi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim