Fellne

Shitet nga: Imri 07 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 qe me guma 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim