Fellne

Shitet nga: Bujar 13 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne15-she 4copa te mira jan shum pa goma jan veq fellnet jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim