Fellne

Shitet nga: Ardian 29 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet origjinale te tipit SPEEDLINE 16 me goma te veres 225 50 ZR16
Bejn per VW Audi
Jane te ardhura nga Gjermonia, te pa perdorura ne Kosove,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim