Fellne

Shitet nga: burim 03 Pri 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per golf 5 pasat ky me ngjyr metalike
kursre i ziu me coll 17 per golf 5 pasat mereses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim