Fellne

Shitet nga: Hamdi 06 Pri 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te aluminit jan per fave dhe opall 14 boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim