Fellne

Shitet nga: Luli 14 Sht 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nr 16 qmimi 200 nr 044 525954 ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim