Fellne

Shitet nga: Flakrim 04 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne te tipit audi , golf 5 , pasat ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim