Fellne

Shitet nga: Flakrim 04 Tet 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shiten fellnet te tipit Opel...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim