Fellne

Shitet nga: Kurta 20 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne te aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim