Fellne

Shitet nga: valon 21 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellneee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim