Fellne

Shitet nga: valon 08 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim