Fellne

Shitet nga: GENTI 02 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll univerzall jan per passat audi golf 5 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim