Fellne

Shitet nga: Besart 04 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Ford 14- Aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim