Fellne

Shitet nga: Egzon 11 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini gjendje te rregullt bojm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim