Fellne

Shitet nga: Burim 11 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te reja ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim