Fellne

Shitet nga: Idriz 03 Dhj 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alufelne 17 coll
Bejm edhe ndrrim me alufelne 16 coll
Per me shum informat kontaktoni ne numrin
045619564
Mund te thirrni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim