Fellne

Shitet nga: Tali 30 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She fellnet 17 I
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim