Fellne

Shitet nga: arben 14 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne shum dbukra trujtne shum tmira te katertat jan trujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim