Fellne

Shitet nga: arben 18 Dhj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne tmira mund tekontaktoni 044367410 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim