Fellne

Shitet nga: ibrahim ceka 17 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet shum te mira per golf 2 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim