Fellne

Shitet nga: Ilirjan 22 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 16 te opel vectres c me vrima guma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim